Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane znane są nie wyłącznie w Polsce, ale również w całej Europie już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, relaksu a nawet inspiracją twórczości znanych artystów. Niepowtarzalny charakter i położenie Zakopanego szalenie sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski olbrzymia grupa turystów. Żeby móc ugościć tak dużą liczbę turystów Zakopane oferuje im bardzo różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta obejmującą pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe aktualnie poszerzona została o luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz lokalizacja z pewnością może zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Komfortowa pod względem warunków baza noclegowa usytuowana jest zarówno w spokojnych okolicach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele jazdy na nartach, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy szlaków narciarskich a fani górskich wędrówek mogą przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką prezentuje współczesne Zakopane nie ogranicza się jedynie do zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które uprzyjemniają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w najczęściej z sauny, zabiegów czy basenu. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu podawanych dań towarzyszy grana na żywo muzyka przez góralskich muzyków.

Dużo informacji zaczerpnięto z portalu:: apartamenty Zakopane Krukówki